[AWP] Cerere slot/admin/up

[Mod: AWP] [IP:45.11.228.45] [PORT:27015] [STATUS: Image
Image
in_so@pta
Site Admin

[AWP] Cerere slot/admin/up

Post by in_so@pta »

Locul unde poti sa iti depui cererea de a deveni slot sau admin pe acest server!

Orange

Re: [AWP] Cerere slot/admin/up

Post by Orange »

Steam id :STEAM_1:1:450891105
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
De ce vrei aceasta functie : pentru ca sunt foarte activ si vreau sa ma ocup de acest server cum pot si sa ajut comunitatea . O sa incerc sa fiu cat de activ posibil pentru a fi la dispozitia playerilor . Chair daca am 23 de ore fac acest post pentru ca chiar nu mai suport copii toxici care dau cu rageul
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
P.S: Sper sa ma luati in serios chiar daca am 23 de ore ...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ore inregistrate pe server : 23 de ore inregistrate fara sa stau AFK ;)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Orange

Post by Orange »

De ce vrei aceasta functie : pentru ca sunt foarte activ si vreau sa ma ocup de acest server cum pot si sa ajut comunitatea . O sa incerc sa fiu cat de activ posibil pentru a fi la dispozitia playerilor .
Ore inregistrate 30 in cap :lol:

Orange

Post by Orange »

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Vreau functia de helper pentru a ajuta comunitatea cum pot si pentru ca sunt foarte activ si sunt activ pe discord si pot intra sa fiu de folos pentru playeri
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Am 54 de ore inregistrate pe server fara sa stau AFK

create_my_ownp

Post by create_my_ownp »

Avem nevoie de:
Nick
Steamid
Link de la profilul de steam
Si cati ani ai
Ore pe server,comanda este !active

Orange

Post by Orange »

Nick : Ørange
Steamid: STEAM_1:1:450891105
Link de la profilul de steam : http://steamcommunity.com/id/Orange07/
Si cati ani ai : am varsta de 12 ani
Ore pe server,comanda este !active : am 58 de ore

create_my_ownp

Post by create_my_ownp »

Cerere Acceptata ..succes si sa fi activ si aici pe forum nu uita ca aici ai luat helperu.

teddy

cerere helper

Post by teddy »

# Prenume: andrei
# Varsta: am 16 ani
# Contact: ma poate contacta discord la(gabii#3547)
# Locatia: locuesc in Moldova orasul Chisinau
# Grad actual: nu am
# Grad dorit: helper
# De ce este acest grad : de oarece pot ajuta serverul foarte mult
# Timp alocat forumului (zilnic): cam 2-8 ore
alte informatii: sunt activ pe server foarte mult incepand luni-vineri de la ora 6 seara pana la 1-2 dimineata uneori 3-4 dimineata
simbata-duminica sunt pe sv intre orele 13:00 si 02:30 dimineata multumesc :D !!

create_my_ownp

Re: cerere helper

Post by create_my_ownp »

Postat gresit nu trebuie la server.

Cristi.

Re: cerere helper

Post by Cristi. »

Avem nevoie de:
Nick:-itachi✞
Steamid:538261030
Link de la profilul de steam:https://steamcommunity.com/profiles/76561199036787789/
Si cati ani ai: am 12 ani
Ore pe server,comanda este !active:am 37 de ore si sunt foarte activ

Post Reply