[AWP] Cerere ban/unban

[Mod: AWP] [IP:45.11.228.45] [PORT:27015] [STATUS: Image
Image
Post Reply
in_so@pta
Site Admin

[AWP] Cerere ban/unban

Post by in_so@pta »

Daca ai primit ban pe nedrept, fa aici o cerere pentru a afla adevarul!

Orange

Re: [AWP] Cerere ban/unban

Post by Orange »

am fost banat pe nedrept permanent de un admin de wallhack
Steam id : 196608

Orange

Post by Orange »

Am fost banat pentru wallhack pe nedrept
STEAM_1:1:450891105

raulsefu21

Post by raulsefu21 »

Salut! Am primit astazi un ban(nici eu nu stiu pe ce motiv).
Ei au spus ca am cod (create si AlexC).I-am informat si pe ei ca joc cu cod dar nu m-au crezut. Am si martori ca nu joc cu cod (de exemplu gabi sau trevor si mai sunt si alte persoane cum ar fi gabriela mascatu si seringae)
Ei au spus ca la urmatoarea data cand joc cu cod primesc permanent chiar daca eu nu am jucat cu cod pe acest server si nici nu voi juca...El a spun ca am tinta asa mare de la cod...dar el nici nu stie in ce consta un cod(cheat) deci prin urmare as dori sa primesc unban deoarece nu am folosit niciodata cod pe acel server. Create vezi ca iti las aici setarea de la tinta
bind o "cl_crosshairsize 3 1000" eu de obicei folosesc tinta aia la smoke-uri dar am zis ca pe awp oricum nu am tinta asa ca am folosit-o si acolo. Mie mi se pare amuzanta acea tinta si de aceea am folosit-o
steam id:STEAM_1:1:527770814
Sper sa primesc unban cat de repede se poate!
Btw create vezi ca astept poza aia si demo-ul

Faby.

Post by Faby. »

Salut,
Am primit ban pe motivul "aim" , asi vrea daca se poate sa primesc unban,pentru ca nu joc cu hack si sunt dispus sa platesc bani pentru unban pe server . Ban-ul a fost din partea lui AlexC sau a lui Marty . Nu stiu cat timp mai am ban pentru ca nu se vedea cat timp am luat ban . Fix in ziua un care am luat ban eram pregatit sa cumpar gradul de "ADMIN" pentru a ajuta serverul cu banarea hackeri-lor . Dupa 2 ore cand am intrat pe server ma jucam si am primit ban .... Acolo scria "aim" . In concluzie asi vrea sa primesc unban si sa ajut serverul cand voi avea 30 de ore pentru gradul de "Helper" . Multumesc

Reclamatie facuta din partea lui
Faby.

Faby.

Post by Faby. »

Salut,
Am primit ban pe motivul "aim" , asi vrea daca se poate sa primesc unban,pentru ca nu joc cu hack si sunt dispus sa platesc bani pentru unban pe server . Ban-ul a fost din partea lui AlexC sau a lui Marty . Nu stiu cat timp mai am ban pentru ca nu se vedea cat timp am luat ban . Fix in ziua un care am luat ban eram pregatit sa cumpar gradul de "ADMIN" pentru a ajuta serverul cu banarea hackeri-lor . Dupa 2 ore cand am intrat pe server ma jucam si am primit ban .... Acolo scria "aim" . In concluzie asi vrea sa primesc unban si sa ajut serverul cand voi avea 30 de ore pentru gradul de "Helper" . Multumesc

Reclamatie facuta din partea lui
Faby.

No HACK3r , YE$ PR0

Post by No HACK3r , YE$ PR0 »

am luat ban
acesta este id meu
STEAM_0:0:543009185

No HACK3r , YE$ PR0

Post by No HACK3r , YE$ PR0 »

STEAM_0:0:543009185